“Kadınların beden farkındalıklarından kopmuş olmaları, dişiliklerini unutmuş olmaları ile birebir bağlantılıdır.” Gülenay Pema

Zindelik yani gerçek sağlık hali, beden-duygu-zihin ve ruh bütünlüğünü idrak ettiğimizde mümkündür

Yaratılmış olan, Rahim olanın sureti bu bedendir.

Doğurganlık, rahim bu yaratıcılığın merkezidir.

Birçok kadın rahimindeki travmalarla dolaşıp, kaybettiği kadınlığına duyduğu özlemin yoğunluğunu avuç avuç ilaçla, tatlıyla, yemekle, dizilerle, alışverişle kompanse etmeye çalışıyor. Bu kısır döngü kolektif bilinçaltından tüm kadınları tetikleyerek rahim yaralarının üzerini kapatıp, bastırmalarına yol açıyor. Bunun sonucunda da hislerinden kopuk, sonuç odaklı, kontrol eden, stresli ve kızgın kadın toplulukları. Bu tür davranış kalıpları dişil doğanın, dişil enerjinin bozulmuş tezahürüdür.

Dişil doğadan kopuk haller tatminsizliğe, yaşam neşesinin yok oluşuna, umutsuzluğa ve mutsuzluğa yol verir.

Oysa ki Doğa Ana, her kadının rahminde saklı, nasıl doğanın gizemleri bizi büyülüyorsa, bir kadının küçük bir kız çocuğu halinden, bilge olgun kadın haline kadar geçirdiği dönem an be an gizemlerle, adeta bir nakış gibi işlenmiş motiflerle dolu, her biri diğerinden farklı.

Dünyamız, bu gizemin kıymetinin bilindiği, coşku ile kutlandığı yerlere yavaş yavaş gelmekte. Bu dişil olguların neler olduğunu tekrar hatırlayıp, yaşatmakla ilintili.

Kadın, erkek bu unsurlara tüm insanoğlunun bilinçli ve samimi değer verdiği hallere yani insanlığın öz-değerlerine, erdem ve kalp açıklığına gelme vaktidir.

Yeni çağın erkekleri, sürekli aradıkları anne rahimlerini, karşılarına çıkan şifalanmış kadınlar aracılığı ile aşıp, özlerinde sahip oldukları İlahi Maskülen bilinç ile dünyaya yön vermeye başladılar. Bu erkeklerin bazıları, rahim travmalı kadınlara da kalp açıklıkları, bilinçleri ve yiğitlikleri ile güvenli ortamı, korkmadan sağlayabiliyorlar.

Hem kadın hem erkek olarak her birimiz içimizde sevgiyi uyandırmaya çaba gösterirken, bir yandan diğerkam, yani özverili şekillerde karşımıza çıkanlara da hizmet etme yolundayız.

Bedenimizde tezahür eden doğayı anladığımızda, Doğa Ana’nın da hak ettiği değeri sunabilecek ve yaşamı inişi ve çıkışları ile kutlayabilecek manevi olgunluğa gelebileceğiz.

Sevgilerimle,

Gülenay Pema

İlahi Dişillik’le kendinizi aynı hizaya getirdiğinizde, aynı titreşimde olduğunuzda doğal olarak parlamaya başlarsınız ve yolunuza çıkan herkes bu Mistik Işık’ı hisseder.

Gizemli Dişilik Eğitmenleri

Gizemli Dişilik Okulu kurucusu Gülenay Pema, yılların birikim ve tecrübesini yeni Gizemli Dişilik Eğitmen adaylarına aktararak kadınların şifaya ulaşmalarını kolaylaştırmayı niyetliyor. Altı ay ve 130 saatlik kamplarla beden-duygu-zihin ve manevi anlamda arınma ve dönüşüm yolculuğuna çıkan Gizemli Dişilik Eğitmenlik adayları tüm teknikleri kendilerinde tecrübe ederek, kendi hastalıklarını iyileştirerek şifayı önce kendilerinde bulmayı öğreniyorlar. Disiplin ve sevginin el ele yürüdüğü eğitimlerde uygulamalı ve yazılı sınavlarda başarı gösteren adaylar eğitmenlik sertifikasına hak kazanırlar. Ancak GDE sertifikası almak Gülenay Pema’nın altyapısını oluşturduğu Gizemli Dişilik eğitimlerinde hemen eğitim vermek manasına gelmiyor. Yeni eğitmenler bir süre, Gizemli Dişilik Eğitmenlik Programı’nda edindikleri bilgileri kendilerine has yöntemlerle diğer kadınlara aktarıyorlar. Belirli bir süre eğitmenlik tecrübesi kazanan ve Gülenay Pema’ya eğitim asistanlığı yapan GDE mezunları Gizemli Dişilik eğitimlerinde eğitmen olabiliyorlar.

Gizemli Dişilik Eğitmeni Satenay Ünal

satenaySatenay, lisans eğitimini Uluslararası İlişkiler, yüksek lisans eğitimini ise Gazetecilik bölümünde tamamladı. 18 yaşından itibaren Türkiye’de ve Hindistan’da spiritüel anlamda birçok eğitime katıldı. Bu eğitimlerden gelişimine en çok katkısı olan Gülenay Pema’ dan aldığı Gizemli Dişilik Eğitmenlik programıydı. Çünkü Satenay, kadınların dönüştüğü sevgi dolu bir dünya hayal ediyor. Ve bu hayalinin dünyayı dönüştüreceğine inanıyor. Çiçeklerin titreşiminden ve şifasından büyüleniyor. Dansın dönüştürücü gücüne hayran kalıyor. Sağlıklı yemek tarifleri hazırlıyor. Onu en çok heyecanlandıran şey ise kadınların dönüşümü için çalıştığı organizasyonların içerisinde olmak. Kalbin yolunda, kalbinin sesini dinleyerek kadınlarla tecrübelerini paylaşıyor. Her yaştan kadına ‘Çiçek Mucizesi ile Dişil Şifa’ ve ‘İçimizdeki Tanrıça ile Raks’ isimli workshoplar yapıyor. Onun yaşamında düşmek var, ancak orada kalıp debelenmek yok. Hep yeniden ayağa kalkmak var. Üstelik bu sefer daha cesur, daha anlayışlı, daha sevgi dolu..

Satenay, Gizemli Dişilik 1 & Gizemli Dişilik 2 (Dans) eğitimlerini veriyor Gülenay Pema’ya Gizemli Dişilik Kamp’larında eğitim asistanlığı yaparak ışığını yayıyor.

Gizemli Dişilik 1

Şimdiye kadar yüzlerce kadına ışık tutan, kalplerini açan, Gizemli Dişilik™ 1 çalışması, diğer uzun soluklu programlara giriş mahiyeti taşıdığı gibi 2 saate yayılan çalışmadaki sonuçlar, hormonların dengelenmesinden, dişil varlık hissiyatı ve sezilerin farkındalığına uzanan birçok ayağı yere basan sonuçları destekliyor.

Detaylar için

Gizemli Dişilik 2

Gizemli Dişilik™ 2 grup çalışmasında dans, kişisel keşif ve spiritüel gelişim için aktif bir araç olarak ele alınır, ve kullanılır. Dansın dönüştürücü  gücü özgün ancak belirli bir koreografi içersinde keşfedilir. Bedeni, kalbi ve zihni uyandırmaya yarayan ana ritm ve enerji merkezleri ile çalışarak kreatif merkeze ulaşmak amaçlanır.

Devamı için

Gizemli Dişilik Eğitmenlik Prg.

Yaşamın hangi sürecinde, hangi ortamda, hangi işte olduğunuzdan bağımsız, eğer değişimin bir parçası olmak istiyor ve aktif olarak bu değişime katkıda bulunacak vizyona sahipseniz bu kapsamlı program size göre.

Devamı için

Mistik Tanrıça Ritüeli

Her “Mistik Tanrıça” çalışması kendine has bir simyaya sahip. Kadınlar İlahi Dişiyi açığa çıkarmak üzere bir araya geldiğinde bariyerler mükemmel bir karışımla yok olur, muazzam dönüştürücü enerjiler açığa çıkar, bilgelik, Aşk ve özgürlük çevreye zuhur eder.

Devamı için

[/layerslider]