GD1 Eğitmenlik Programı 7 Haziran 2015’de başlıyor. Tanıtım semineri 30 Nisan’da Levent’te gerçekleşecek.
Kayıt için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.

Dönüşüme en çok ihtiyaç duyulan bu zamanlarda küresel kadın sağlık hareketinin bir parçası olmaya hazır mısınız?

Yaşamın hangi sürecinde, hangi ortamda, hangi işte olduğunuzdan bağımsız, eğer değişimin bir parçası olmak istiyor ve aktif olarak bu değişime katkıda bulunacak vizyona sahipseniz bu kapsamlı program size göre.

Gelin hep birlikte yaratım ve gelişimin temellerini oluşturan içsel yapımızı, rahime geliş anımızdan menopoza kadar uzanan bu yolculuğu keşfedelim.

Dönüşüp, her yaşam döngüsü ile bedenimizi, zihnimizi ve ruhumuzu nasıl iyileştireceğimizi öğrenelim, tecrübe edelim ve etkin teknikler kullanarak diğer kadınlara, çocuklarımıza aktaralım.

Bu gücü benimsemeye ve diğer kadınları da güçlendirmeye, şifa yetilerini keşfetmelerine araç almaya hazır olanlar için ideal bir program.

 • Yoga eğitmeni, doula (ebe), masaj terapisti, girişimci, kadın yaşam koçu, şifacı veya bu alanlarda temel ve esaslı bir eğitim alarak diğer kadınlara destek olma yolundaysanız,
 • Kutsal bir yol olan, gerçek gücünüzü bir kadın olarak hatırlama yolculuğuna çıkmaya,
 • Kadınlara, bilinçli iyileşme, zindelik ve uzun yaşam alanlarında eğitmenlik yapmaya,
 • Kadınlara muazzam haz alma duyusu ile nasıl şifalanacakları konusunda derinleşmeye,
 • Kadim ve onbinlerce kadını dönüştüren teknikleri önce kendinizi dönüştürmek için kullanmaya ve gizli potansiyelinizi uyandırmaya,
 • Kadın bedenini anatomik olarak daha yakından öğrenip bu muazzam organizmanın gizemlerine bilimsel olarak şahit olmaya,
 • Kendi travmalarınızı şifalandırma yoluna girip, diğer kadınlara ve çevrelerine bu konuda destek olmaya,
 • Kadınlara sağlıklı yaşam şekillerini nasıl yaratacaklarını ve kanser, rahim-yumurtalık-göğüs aldırma, ve diğer ciddi sağlık durumlarından nasıl korunabileceklerini öğretmeye,
 • Harika sağlığa sahip, zinde, coşkulu, bolluk bereket içerisinde olmaya,
 • Diğer kadınları hayallerini gerçekleştirmek üzere aktif, coşkulu, feminen, bilge ve şefkat yayan dişiler olarak yönlendirmeye,
 • Dönüşümün kendisi olmaya hazır mısınız?

Eğer bu soruları “evet” olarak yanıtladıysanız, o zaman bu program sizin için ve sizinle tanışmayı bekliyoruz.

Kadınların ananelerinden kalan kendi kendini şifalandırma yöntemlerini uyandırma vaktidir!

Birçok kadın rahimindeki travmalarla dolaşıp, kaybettiği kadınlığına duyduğu özlemin yoğunluğunu avuç avuç ilaçla, tatlıyla, yemekle, dizilerle, alışverişle kompanse etmeye çalışıyor. Bu kısır döngü kolektif bilinçaltından tüm kadınları tetikleyerek rahim yaralarının üzerini kapatıp, bastırmalarına yol açıyor. Bunun sonucunda da hislerinden kopuk, sonuç odaklı, kontrol eden, stresli ve kızgın kadın toplulukları. Bu tür davranış kalıpları dişil doğanın, dişil enerjinin bozulmuş tezahürüdür.

Dişil doğadan kopuk haller tatminsizliğe, yaşam neşesinin yok oluşuna, umutsuzluğa ve mutsuzluğa yol verir.

Oysa ki Doğa Ana, her kadının rahminde saklı, nasıl doğanın gizemleri bizi büyülüyorsa, bir kadının küçük bir kız çocuğu halinden, bilge olgun kadın haline kadar geçirdiği dönem an be an gizemlerle, adeta bir nakış gibi işlenmiş motiflerle dolu, her biri diğerinden farklı.

Dünyamız, bu gizemin onore edildiği, kıymetinin bilindiği, coşku ile kutlandığı yerlere yavaş yavaş gelmekte. Bu dişil olguların neler olduğunu tekrar hatırlayıp, zuhur ettirmekle ilintili.

Yaratılmış olan, Rahim olanın sureti bu bedendir. Doğurganlık, rahim bu yaratıcılığın merkezidir.

Bedenimizde tezahür eden doğayı anladığımızda, Doğa Ana’nın da hak ettiği değeri sunabilecek ve yaşamı inişi ve çıkışları ile kutlayabilecek manevi olgunluğa gelebileceğiz.

Kadın sağlığı günümüzün en önemli konuları arasında yer alıyor.

Sağlık olmadan, aktif olarak katılımımızı bekleyen konularda başarılı olabilmek için gerekli enerjimiz, yaşam hevesimiz ve motivasyonumuz olması mümkün değil. Günümüzde sezeryan hastanelerin ameliyat listelerinin başında geliyor, rahim ve göğüs aldırma (histerektomi & mastektomi) de bu sıralamaya dahil. Göğüs kanseri ise en yaygın kanser türü. Genç kızların büyük bir çoğunluğu hormonal dengesizlik sebebiyle doğum kontrol hapı kullanıyorlar, yine yakın zamanda yapılan araştırmalarda ülkemizde dokuz milyon kişi anti-depresan ilacı kullandığı açıklandı. Kadının doğal yaşam döngüleri, menstruasyon, hamilelik ve meopoz patolojik bir durum gibi görülerek tedaviye sevk ediliyor.

Oysa ki tüm bu durumlarda, güvenli, kolay ve doğal metodlarla sağlık, enerji, haz ve uzun yaşam için yaşamının her döneminde kadının şifa bulabilmesi mümkün. Ananelerimiz bunu yaptı, biz neden yapamayalım. Yeter ki isteyelim.

Artık kendi dişil zindeliğinizi ve gücünüze sahip çıkıp, edindiğiniz bilgeliği diğer kadınlarla paylaşmak, güvenli ve kutsal alanlar oluşturmak mümkün.

Dişil şifalanma zamanı başladı!

Gizemli Dişilik™ 1 Eğitmenlik Programı’nda Gülenay Pema, yıllardır kadınlarla yaptığı dişil enerji çalışmalarında günümüzde kaybolmaya yüz tutmuş dişil erdemlerin yeniden keşfedilerek dişil doğaya hak ettiği, doğru ifade edilen gücünü geri vermeyi amaçlıyor. Gelin yılların tecrübesine dayalı, sonuçları kanıtlanmış kadim teknikleri keşif yolculuğunda beraber yürüyelim.

Ancak dünyevi dişil erdemler keşfedildiğinde ilahi, kutsal ve mistik olan Dişilik anlayışının kapıları açılabilmektedir.

130 saate yayılan bu kapsamlı programda öncelikli amaç Gizemli Dişilik™ Eğitmenleri’nin kendilerinin dönüşmesidir. Eğitmenlerin dönüşebilmesi için program süresi teori ve uygulamaların yer aldığı 5 aylık eğitim ve 2 aylık uzmanlık projesini de içine alarak toplam 7 aylık bir süreye yayılmaktadır. Programda yer alan sözlü, yazılı ve uygulamalı sınavlarda başarılı olanlar ve Gülenay Pema’nın ön gördüğü staj süresini tamamladıktan sonra eğitmen olmaya hak kazanacaklardır.

Program Takvimi

Teorik Ders 1 – 7 Haziran – 15:00-19:00

 1. Modül (Kamp) – 11-14 Haziran, Aytepe Yaylası, İzmit

Teorik Ders 2 – 12 Temmuz – 15:00-18:00

 1. Modül (Kamp) – 23-26 Temmuz, Aytepe Yaylası, İzmit

Teorik Ders 3 – 2 Ağustos – 15:00-18:00

 1. Modül (Kamp) – 27-30 Ağustos, Aytepe Yaylası, İzmit

Teorik Ders 4 – 6 Eylül – 15:00-18:00

Teorik Ders 5 – 20 Eylül – 15:00-18:00

Teorik Ders 6 – 3 Ekim – 15:00-18:00

Teorik Ders 7 – 4 Ekim – 15:00-18:00

Uzmanlık Projesi – Ekim-Aralık

Sertifika Töreni – Ocak

Program Mekanı

Kamp harici teori & uygulama dersleri ve sınavlar İstanbul’da gerçekleşecektir.

Gizemli Dişilik™ 1 Eğitmenlik Programı Kapsamı

 1. Bölüm – Kadın Şifacılığın Tarihi & Modern Kadın
 2. Bölüm – Dişil Döngüler (2a – Bütünsel kadının sağlığı & döngüleri,  2b – Kanın gizemi ve bilgeliği, 2c – Rahmin gücü, yaratıcılığı & şifası)
 3. Bölüm – Menstüasyon Bilgeliği ( 3a – Regl sağlığı, 3b – Ay ve regl döngüsü, 3c – Regl döngüsünü zindelik ve sağlık için uyumlamak, 3ca – Sublimasyon tekniği, 3cb – Sublimasyon Yoga asanaları)
 4. Bölüm – Maskülen & Feminen Enerji (4a – 3 farklı seviye, 4b – İlişkilere giriş)
 5. Bölüm – Enerji Merkezleri & Esoterik Çakra Öğretileri (5a – Mantra, 5b- Yantra, 5c – Mudra, 5d – Kristaller, 5e – Aromaterapi)
 6. Kadın Anatomisi (6a – Üreme organları, 6b – Rahim & Yumurtalıklar, 6c – Göğüsler, 6d – Hormonlar)
 7. Arınma & Şifa Teknikleri (7a – Rahim arındırma yöntemleri, 7b – EFT-Nefes-Farkındalık, 7c – Bedensel-Duygusal arınma (Makrobiyotik Beslenme) 7d – Karın masajı, 7e – Yoni masajı, 7f – Göğüs masajı, 7g – Renk terapi, 7h – Bach Çiçek Remedileri)
 8. Enerji Arttırımı & Yönetimi – Tantrik & Taoist Öğretiler (8a – Rahim ve yumurtalık nefesi,  8b – Rahim ve yoni mudralar, 8c – Rahim-Karın-Göğüs meditasyonu, 8d – Kegel, mula bandha)
 9. Dişil Maneviyat (10a – İçsel bilgelik aracılığı ile sağlık kazanmak, 10b – Minnet, 10c – Niyaz, 10d – İç rehber ve manevi yol, 10e – Çekim kanunu ve titreşimsel enerji, 10f – Manevi seks, 10g – Kalbin bilgeliği
 10. Ritüeller (11a – Kutsal alan oluşturma, 11b – Puja, 11ba – Yoni puja, Lingam puja, Tanrıça puja, 11c – Yantra kurulumu ve şarj edilmesi, 11d – Mantra aktivasyonu)
 11. Tanrıçalara Giriş
 12. Shiva & Shakti Bilinçleri
 13. Meditasyona Giriş (14a – Zihinsel konsantrasyon Teknikleri, 14b – Patanjali Sutraları, 14c – Etkin meditasyon teknikleri, 14d – Meditasyon alanı oluşturma & sürdürme
 14. Eğitmenlik Formasyonu
 15. Gizemli Dişilik Bilinçli İş Yönetimi (16a – İş planı oluşturma, 16b – Marka ve kimlik oluşturma, 16c – Strateji, 16d – Pazarlama teknikleri, 16e – Veritabanı oluşturma, geliştirme ve sürdürme, 16f – Finansman, 16g – İş mekanı)

Detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Katılım Gülenay Pema’nın insiyatifindedir. Program tarih ve içeriğinde değişiklikler olabilir. Eğitmen adayları ile bir ön görüşme yapılacaktır. Sertifikaya hak kazanmak için tüm derslere katılmış olmak, yazılı ve uygulamalı sınavlarda başarılı olmak, uzmanlık projesini sunmak ve staj süresini tamamlamak gerekmektedir. Sertifika programına en fazla 16 eğitmen adayı kabul edilecektir. Erken indirim 30 Nisan 2015 tarihine kadar yapılan kayıtlarda geçerlidir.

Gizemli Dişilik™ Eğitmenlik Prog.

  Adınız-Soyadınız (gerekli)

  Epostanız (gerekli)

  Telefon

  İlgilendiğiniz Eğitim & Sorularınız:

  © 2015 Gizemli Dişilik | Dişil Farkındalık Öğretileri.
  Yukarı
  Takip Edin: