Pema ile Mistik Tanrıça

Her “Mistik Tanrıça” ritüeli kendine has bir simyaya sahip.

Kadınlar İlahi Dişiyi açığa çıkarmak üzere bir araya geldiğinde engeller mükemmel bir karışımla yok olur, muazzam dönüştürücü enerjiler açığa çıkar, bilgelik, Aşk ve özgürlük çevreye tesir eder.

Günümüz medyası ve sosyal çevre güzellik anlayışını özünden oldukça saptırmış hale gelmişken, kadınlara düşen, Dişil enerjinin muazzam yönleri olan güzelliği, sevgiyi, ışığı, huzuru, şefkati ve zekayı gerçek vasıfları ile açığa çıkarmak. Bu çalışmada Dişil bedenin, duygu ve aklının, gizemli dönüştürücü güzelliğini derinlemesine, ritüeller ve ezoterik teknikler aracılığla keşfediyoruz. Şakti, yani dişil yaratıcı kaynağın, tüm kreativite ve değişimin kaynağı olduğunu tekrar hatırlıyoruz. Bir araya gelerek dişiliğin özünde ışık yayan dinamik değerleri açığa çıkartıyoruz.

Şakti enerjisi ile derinden çalışmak yaşamı kökünden değiştirecek güce sahiptir.

Tanrıçalar masallarda okuduğumuz destansı karekterlerin ötesinde her biri birer kozmik portal olarak kuvvetli enerjiler taşırlar. Doğru tekniklerin, doğru niyet ve ortamda uygulanması ile bu enerjiyi yaşantımıza çağırırız. Tanrıça kulaklarını size açar, kalbinin derinlerinde sizi kucaklar, mis kokulu yapraklarını ayaklarınızın altına serer. Eğer sükunet içinde kalabilirseniz, eğer Gerçekliği kucaklayabilirseniz, gümüş yapraklar gibi çınlayan kahkahasını duyabileceğiniz, ve artık size hizmet etmeyen bağlarınızdan keskin kılıcı ile sizi kurtaracağı bu ortamda, sizin içinize nüfus eder.

Ritüelde Açığa Çıkabilecekler:

  • Tanrıça arketipiniz size kendi kisvesiyle gizlice gelebilir, ve size sürpriz yapabilir.
  • Birlikte tılsımlı ve güvenli bir mistik kadın çemberi oluşturacağız, birlikte dans edeceğiz, sorgulayacağız, kahkaha atacağız, sükunet içinde olacağız. Bazen her biri birer inayet olan altın göz yaşları dökecek, bu yaşadığımız tecrübelerden dolayı alçakgönüle ereceğiz. Minnet hissiyatları açığa çıkaracağız, tüm varlıklar adına.
  • Her biri birer portal olan Tanrıçalar’dan Kali’nin keskin dürüstlüğünü, Durga’nın kuvvetini, Tara’nın şefkat ve bilgeliğini, Tripurasundari’nin büyüleyen güzelliğini ve Lakşmi’nin bereketini hücrelerinize işlemiş olan hatıralarını uyandıracağız.
  • Her gün, bir yıl gibi dolu, her saat, bir saniye gibi geçecek. Ne alırsanız o, kalbinizde bir çiçek gibi açacak.
  • Her çiğ tanesinde, her çiçek yaprağında kahkaha atan ve antik taşlarda parıldayan Tanrıça ile dans ederek, özünüzü tekrar uyandıracağız.

Kadınlar olarak dış kabuğumuza oldukça para, zaman, enerji harcayıp, içimizdeki dişi ruhu beslemek için çok az emek harcadığımızı fark edeceğiz. Şimdi iç muazzamlığınıza yatırım yapma zamanı, ruhunuzun altın ve gümüş nakışlarını işleme zamanı.

Kadınlığınızın eşsizliğinden haz alın.

Bu çalışma bütünsel bir çalışma içeriğine sahip. Fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhani bedenler entegre olarak çalışılır. Kapsamlı esoterik ve modern teori ve mistik uygulamaları kapsar.

Mistik Tanrıça Konu Başlıkları (uzun ve kısa program toplam içerik)

– Mistik Şifa Çemberi

– Tanrıça Ritüeli

– Tanrıçaya Özel Mantra, (Kutsal Sesler), Yantra (Kutsal Geometrik Şekiller) ve Mudraların Gücü

– Mahavidya Ritüelleri

– Mistik Dans

– Kalbin Yolu

– Enerji Gelişimi ve Yönetimi

– Ezoterik Çakra Öğretileri

– Şiva (Rahman), Şakti (Rahim) Varoluşları

– Transfigürasyon

– Hisleri Uyandırmak

– Dua ve Meditasyon

– Niyaz

Mistik Tanrıça Semineri Detayları:

Tarih:

3-6 Ağustos 2017, Yediburunlar Lighthouse, Fethiye. Kontenjan kısıtlı olduğu ve yerler çabuk dolduğu için kayıdınızı erken yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Diğer tüm çalışmalarda olduğu gibi bu çalışmada da katılımcıların kampta oldukları sürece sigara ve alkol kullanmamaları gerekmektedir, istisnalar kabul edilmeyecektir. Katılım çalışmanın enerji verimliliği açısından Pema’nın inisiyatifindedir.

Katılım için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Mistik Tanrıça Ritüeli

Adınız-Soyadınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon

İlgilendiğiniz Eğitim & Sorularınız:

captcha

Lütfen Yukarıdaki Kodu, Aşağıdaki Alana Yazınız

© 2015 Gizemli Dişilik | Dişil Farkındalık Öğretileri.
Yukarı
Takip Edin: