Gizemli Dişilik Dönüşüm Programı kadınların, fiziksel-duygusal-zihinsel ve manevi varlıkları arasındaki bütünlüğün sağlanması amacı ile gerçekleştirilmektedir.

12 saate yayılan çalışmada bu üç seviye (fiziksel-duygusal-zihinsel) üzerindeki farkındalığın arttırılması, blokajların tanımlanması ve çözümlenmesi için aktif ve etkili teknikler sunulmaktadır. Sonuçları kanıtlanmış kadim öğretilere yer verilen Gizemli Dişilik Dönüşüm Programı katılımcıların teoriyi adım adım inşa ederek uygulamaya aktarabilmelerini sağlayan bir sürece yayılmaktadır. Pema’nın yıllardır kadınlarla yaptığı dişil enerji çalışmalarının amacı günümüzde kaybolmaya yüz tutmuş dişil erdemlerin yeniden keşfedilerek dişil doğaya hak ettiği, doğru ifade edilen gücünü geri vermektir. Ancak dünyevi dişil erdemler keşfedildiğinde ilahi, kutsal ve mistik olan Dişilik anlayışının kapıları açılabilmektedir. Çalışmada Pema, çözülümlere ve farkındalığa zemin sağlayacak kutsal ve güvenli ortamı sağlamaktadır.

Gizemli Dişilik Dönüşüm Programı’nda Kapsanan Konular

 • Kadın Üreme Organları Anatomisine Giriş
 • Aybaşı Döngüsü ve Psiko-Spiritüel Etkileri
 • Menstrüasyona Manevi Bakış ve Ruhani Dönüşüm Aracı Olarak Kullanılması
 • Rahim Bilgeliği & Şifa Tekniği
 • Maskülen & Feminen Enerjiye Giriş
 • Kadınlara Özel Yoga Asanaları
 • Kadınlar için Nefes Teknikleri
 • Kalbin Manevi Yolu
 • Enerji Gelişimi ve Yönetimi
 • Ezoterik Çakra Öğretileri
 • Meditasyon

Günümüzde dişil enerjinin yanlış tanımı ve dolayısıyla gerçek anlamı ve titreşimi ile ifade edilememesi global seviyede savaşlara, doğa tahribatına, anlayış ve şifanın kaybolmasına neden olmuştur. Kadın kendi bedeninin gizemlerine ulaşamadığı, kendi bedeninin yaratıcı gücünü idrak edemediği sürece dünyamız üzerindeki bozulan denge her surette bireyler üzerinden tezahürüne devam edecektir. Kadınlar olarak dişil erdemleri tekrar tezahür ettirme sorumluluğunu taşımaktayız. Bunun için sizleri aktif olarak kendi dişil doğanızı keşfetme, arındırma ve entegre etmeye davet ediyorum.

Sevgilerimle,

Gülenay Pema

*Bilgi ve kayıt için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Çalışmadan üç gün öncesine kadar kayıt ücreti iade edilebilmektedir, bu süreçten sonra lojistik nedenlerle iade yapılamamaktadır. Katılımcılar GD Dönüşüm Programı’nın 3 seviyesini tamamlanmış olsalar dahi bu durumum herhangi bir alanda eğitmen olabilecek altyapıyı sağlamadığı, tamamiyle kişisel dönüşüm odaklı olduğuna dikkatinizi çekmek isteriz. Eğitmen adayları için 7 aya yayılan Eğitmenlik Sertifika Programı‘nı inceleyebilirsiniz. Katılım Gülenay Pema’nın insiyatifindedir.

Gülenay Pema’nın verdiği eğitimler terapi veya psikolojik seans özelliği taşımamakta ve çalışmalara fiziksel ve zihinsel sağlıklı katılımcılar kabul edilmektedir. Çalışmalar hiç bir şekilde tedavi niteliği ve amacı taşımamaktadır.

Gizemli Dişilik Dönüşüm Bilgi & Kayıt Formu

Adınız-Soyadınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon

İlgilendiğiniz Eğitim & Sorularınız:

captcha

Lütfen Yukarıdaki Kodu, Aşağıdaki Alana Yazınız

© 2015 Gizemli Dişilik | Dişil Farkındalık Öğretileri.
Yukarı
Takip Edin: